تبلیغات
 مسابقه وبلاگ نویسی فرصت تماشا  انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف - کتاب جامع «تزویر و تحجر» منتشر شد
 
درباره وبلاگ
مدیر وبلاگ : anjoman elmi
نویسندگان
نظرسنجی
اولویت کار فرهنگی سال 1391 دانشگاه پیام نور خواف را چه پیشنهاد می کنید؟
آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
انجمن علمی دانشگاه پیام نور خواف
صفحه نخست             تماس با مدیر           پست الکترونیک               RSS                  ATOM
چهارشنبه 23 فروردین 1391 :: نویسنده : anjoman elmi
با هدف بازشناسی دو فرقه منحرف بهائیت و انجمن حجتیه؛

 

به همت بنیاد هابیلیان و مرکز راهبردی دیده بان و با هدف بازشناسی تخصصی دو فرقه منحرف بهائیت و انجمن حجتیه، کتاب جامع «تزویر و تحجر» منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور) در بخش اول این کتاب که به واکاوی خیانت ۱۲۵ ساله فرقه بهائیت در حق مردم ایران می پردازد، می توان به بررسی تفصیلی تاریخچه بهائیت، نقش بهائیت در حکومت پهلوی، فرقه بهائیت از دیدگاه امام خمینی(ره)، احکام و اعتقادات بهائیان، سمبل های بهائیان، بهائیت و اسرائیل، نقش بهائیت در فتنه ۸۸ و ترفندهای تبلیغاتی و شیوه جذب بهائیان اشاره نمود.

در بخش دوم این کتاب که در مورد انحرافات انجمن حجتیه می باشد، فصول زیر گنجانده شده است؛ افکار انحرافی انجمن حجتیه، انجمن حجتیه در خدمت ساواک، امام خمینی(ره) و انجمن حجتیه، انجمن حجتیه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اشتراکات فکری انجمن حجتیه و منافقین، انجمن حجتیه و ترویج جدایی دین از سیاست، ولایت فقیه از نگاه انجمن حجتیه، پاسخ به عقاید منحرف انجمن حجتیه، نقش انجمن حجتیه در فتنه سال ۸۸ و ترفندهای تبلیغاتی و شیوه های جذب انجمن حجتیه.

بر پایه این خبر، در قسمت هایی از این کتاب و در خصوص نظر حضرت امام(ره) در مورد این دو جریان آمده است: «... دیروز مقدس نماهای بی شعور می گفتند دین از سیاست جداست و مبارزه با شاه حرام است؛ امروز می گویند مسئولان نظام کمونیست شده اند. تا دیروز مشروب فروشی و فساد و فحشا و فسق و حکومت ظالمان برای ظهور امام زمان (ارواحنا فداه) را مفید و راهگشا می دانستند؛ امروز از این که در گوشه ای خلاف شرعی که هرگز خواست مسئولان نیست رخ می دهد، فریاد وا اسلاما سر می دهند... دیروز حجتیه ای ها مبارزه را حرام کرده بودند و در بحبوحه مبارزات، تمام تلاش خود را نموند تا اعتصاب چراغانی نیمه شعبان را به نفع شاه بشکنند، امروز انقلابی تر از انقلابیون شده اند...»

«...اینها (بهائی ها) یک مذهب نیستند؛ یک حزب هستند. یک حزبی که در سابق انگستان پشتیبانی آنها را می کرد و حالا هم آمریکا دارد پشتیبانی می کند. اینها همه جاسوسند. ...»

نوع مطلب :
برچسب ها :
 
 
برچسب ها
پیوندها
آخرین مطالب